DIŞ CEPHE MANTOLAMA

Dış cephe mantolama, özellikle kış aylarında binanızın içindeki sıcak havanın dışarıya çıkmasını engeller. Böylece yakıt tüketiminde ciddi oranlarda enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Yaz aylarında ise tam tersi bir sistem ile binanızın içindeki soğuk havayı binanın içine hapsederek uzun süre evinizin serin kalmasını sağlar. Isı ve nem dengesini en az seviyeye indireceğinden binanızın ömrünü uzatır.

İÇ/DIŞ CEPHE BOYA

Boya, evinizin vazgeçilmez uygulamalarından birisidir.  Zevk ve uyumunuza göre seçeceğiniz yüzlerce çeşit boyalarımız ile neden en güzel ev sizinki olmasın?

Sıhhi Tesisat

SIHHİ TESİSAT/ARMATÜR

Yaşanabilir yapılarda mekanik tesisatın en önemli aktörlerinden biri de kuşkusuz sıhhi tesisattır. Tesisat, temiz suların sağlıklı bir şekilde kullanım yerine kadar iletilmesini, kirli suların ise toplanıp bina dışına atılmasını sağlayan boru ağıdır.  Suyu güvenli bir şekilde taşımak insan sağlığı ile doğrudan alakalı olduğundan, bu taşımayı yapacak boru dizini, su kalitesini etkilemeyen ve korozyona dayanıklı malzemelerden yapılmalıdır. Kalebey ile sağlığınız güvende.

SERAMİK

Seramik kaplama banyo ve mutfaklarınızın havasına hava katacak! Desenlerinin güzelliğiyle ve kolay temizlenmesiyle evlerin vazgeçilmezi haline gelen seramikler, bunun yanı sıra son derece dayanıklı malzemelerdir. Solmadan, sararmadan, uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

HIRDAVAT

Hırdavatlar temel bir sistemin olmazsa olmazlarıdır. Her ne kadar önemsiz gibi gözükseler de ufak ayrıntıların gizli kahramanlarıdır. İhtiyacınız olan her türlü hırdavat sayfamızda mevcuttur.

KABA MALZEMELER

Türkiyenin önde gelen firmalarından olan Kalebey İnşaat TİC. LTD. ŞTİ kaba inşaatınızın malzemelerini, yüksek kalitede hizmetinize sunmaktadır. Temellerinizi güvenle atın.

İSONEM

Rutubete son! Kaliteli boyamız ve alanlarında ustalaşmış çalışanlarımız ile evinizdeki nem ve rutubet derdine son veriyor, bu özel kimyasallar ve polimerlerle üretilen isonem boyasını hizmetinize sunuyoruz.